Facades
369 Results
Arquitect
Kitchen Tap Arquitect Black
Kitchen Tap Arquitect Black - 100271559
£238.48
£397.46
40% off.
Fold
Kitchen Tap Fold Chrome
Kitchen Tap Fold Chrome - 100272089
£285.22
£475.37
Minnesota
Minnesota Ash 23X150
Minnesota Ash 23X150 - 100339701
£77.22
£128.70
m²
Bruselas
Bruselas Fresno 29.4X180
Bruselas Fresno 29.4X180 - 100347935
£104.37
£173.96
Oxford
Oxford Acero 19.3X120
Oxford Acero 19.3X120 - 100287984
£83.37
£138.95
Manhattan
Manhattan Colonial 19.3X180
Manhattan Colonial 19.3X180 - 100190055
£104.38
Manhattan Maple 19.3X120
Manhattan Maple 19.3X120 - 100190043
Minnesota Cream 23X150
Minnesota Cream 23X150 - 100339711
Oxford Natural 19.3X120
Oxford Natural 19.3X120 - 100287897
Bruselas Walnut 29.4X180
Bruselas Walnut 29.4X180 - 100347944
Manhattan Colonial 29.4X120
Manhattan Colonial 29.4X120 - 100190052
Tanzania
Tanzania Nut 23X150
Tanzania Nut 23X150 - 100339746
Atlanta
Atlanta Light 14.2X59.6X0.85
Atlanta Light 14.2X59.6X0.85 - 100350789
£39.75
£66.24
Atlanta Brown 14.2X59.6X0.85
Atlanta Brown 14.2X59.6X0.85 - 100350788
Minnesota Moka 23X150
Minnesota Moka 23X150 - 100339721
Manhattan Colonial 19.3X120
Manhattan Colonial 19.3X120 - 100190042
Manhattan Colonial 29.4X180
Manhattan Colonial 29.4X180 - 100190061
Lexington
Lexington Colonial 45X120
Lexington Colonial 45X120 - 100202573
£67.33
£112.22
Atlanta Dark 14.2X59.6X0.85
Atlanta Dark 14.2X59.6X0.85 - 100353400
Atlanta Natural 14.2X59.6X0.85
Atlanta Natural 14.2X59.6X0.85 - 100350787
Kingdom
Linkfloor Kingdom Greece 22.8X180X0.55
Linkfloor Kingdom Greece 22.8X180X0.55 - 100245970
£47.77
£79.61
Lexington Maple 45X120